Të shtunën do të mbahet Kuvendi i Punës i FBK-së - Bota Sot
Të shtunën do të mbahet Kuvendi i Punës i FBK-së

Basketboll

Të shtunën do të mbahet Kuvendi i Punës i FBK-së

Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 11:58
Të shtunën do të mbahet Kuvendi i Punës i FBK-së

Të shtunën (29 shkurt) do të mbahet Kuvendi i Punës i Federatës i Basketbollit i Kosovës (FBK).

Kuvendi do të mbahet në “Hotel International Prishtina & SPA” nga ora 10:00.

Në këtë Kuvend, do të diskutohen këto pika: Aprovimi i Procesverbalit nga Kuvendi i Punës të datës 3.3.2019

Raporti i Punës të FBK-së për vitin 2019; Raporti Financiar dhe auditimi për vitin 2019

Plani i Veprimit për vitin 2020; Draft Buxheti për vitin 2020; Plani i Marketingut për vitin 2020; Ndryshimet Statutare

Themelimi i Qendrës Kombëtare të Basketbollit; Të Ndryshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat