Incident para ndeshjes së basketbollit, presidentit të ekipit Teuta i bllokohet hyrja

Basketboll

Incident para ndeshjes së basketbollit, presidentit të ekipit Teuta i bllokohet hyrja

Më: 7 mars 2020 Në ora: 17:13
Foto

Në orën 17:00, sot do të luhej në pallatin e sportit “Dhimitraq Goga” ndeshja e vlefshme për javën e 13 të Kampionatit Kombëtar.

Në ambjentet sportive nuk është lejuar nga kundërshtari sportiv që të futet presidenti i ekipit ”Teuta” Arqile Gorea i cili ka tërhequr dhe ekipin nga ndeshja.

Në orën 17.30 pritet të dalë në një konferencë për shtyp në lidhje me incidentin dhe hapat e mëtejshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat