Kevin Durant rezulton pozitiv me koronavirus

Basketboll

Kevin Durant rezulton pozitiv me koronavirus

Më: 17 mars 2020 Në ora: 23:43
Kevin Durant

Ylli i basketbollit, Kevin Durant ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Basketbollisti i Brooklyn Nets është një nga katër lojtarët e kësaj skuadre që para pak çastesh u raportua se janë diagnostifikuar.

Kështu ka shkruar para pak çastesh në rrjetin social “Twitter” faqja e njohur “The Specator Index”.

“Ylli i NBA, Kevin Durant rezulton pozitiv me koronaviurs”, thuhet më tej në njoftimin e fundit nga tabloidi i njohur i statistikave dhe lajmeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat