Qethet komandanti, ish lojtari i njohur i Kosovës! - Bota Sot
Qethet komandanti, ish lojtari i njohur i Kosovës!

Basketboll

Qethet komandanti, ish lojtari i njohur i Kosovës!

Nga: Kemajl Goca Më: 8 prill 2020 Në ora: 17:36
Fikret Shatri

Është modest. E do shumë natyrën dhe shumë herë bëhet nervoz kur e sheh se si janë prerë malet, janë shkatërruar.

Është Fikret Shatri, i njohur si komandant, pasi që ka qenë edhe pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe një kohë edhe i arrestuar nga regjimi serb.

Ai vendosi në këtë kohë pandemie, që të qethet.

Është interesant se si ka vepruar ai, por ka dhënë një mesazh të qartë me këtë qethje, se modestia është gjëja më e madhështore për njeriun. Ai lutet që të tejkalohet kjo gjendje me virusin korona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat