Njihuni me vogëlushen e lojtarit të njohur të Kosovës dhe aktores së famshme - Bota Sot
Njihuni me vogëlushen e lojtarit të njohur të Kosovës dhe aktores së famshme

Basketboll

Njihuni me vogëlushen e lojtarit të njohur të Kosovës dhe aktores së famshme

Nga: Kemajl Goca Më: 12 prill 2020 Në ora: 17:09
Helena

Vogëlushja simpatike Helena po rritet! Ajo sigurisht do të bëhet një basketbolliste siç është babai i saj apo një aktore e madhe siç është nëna e saj!  

Helena sot ka 11 muaj, është vajza e Fisnik Rugovës dhe e aktores së famshme Diellza Kolgecit.

“11 muaj i kam por shikimin dhe qëndrimin e kam të zojës.

Mrekullia e Zotit”, kështu ka shkruar në emër të vajzës Diellza.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat