E zuri gruaja me një femër tjetër në shtrat, ja çfarë i ndodhi! - Bota Sot
E zuri gruaja me një femër tjetër në shtrat, ja çfarë i ndodhi!

Basketboll

E zuri gruaja me një femër tjetër në shtrat, ja çfarë i ndodhi!

Më: 17 prill 2020 Në ora: 15:24
E zuri gruaja me një femër tjetër, ja çfarë i ndodhi!

Lamar Odom është shembulli i përsosur se si një person arrin lavdinë e më pas bie në ferr. Ai arriti majën e basketbollit botëror, duke fituar dy unaza radhazi NBA, por më vonë krijoi varësi nga droga aq sa ka rrezikuar disa herë vdekjen nga mbidoza.

Një marrëdhënie e stuhishme me Khloe Kardashian!

Në vitin 2009, ai u martua me Khloé Kardashian në Beverly Hills, por martesa ishte një katastrofë që në fillim për shkak të varësisë dhe tradhtive të vazhdueshme. Ata u ndanë në vitin 2013. Ndërsa çifti ishte në proces ndarjeje, u zbulua një video e Odom dhe një prej miqve të tij duke tymosur dhe duke folur për tradhtitë gjatë martesës.

Ai madje kërcënoi se do ta vriste bashkëshorten e tij. “Ishte sikur të më kishin pushtuar demonët. U bëra një profesionist për të gënjyer. U desh shumë kohë që Khlohe të zbulonte varësinë time. Askush nuk dëshiron që gruaja ta shohë duke tymosur (hashash) apo duke fjetur me një grua tjetër. I premtova shumë herë Khloés se do të ndryshoja, aq sa nuk e mbaj mend sa herë e bëra. Nuk e di pse ajo qëndroi me mua".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat