Vogëlushi që u bë lojtar i madh në Kosovë, sot profesor! - Bota Sot
Vogëlushi që u bë lojtar i madh në Kosovë, sot profesor!

Basketboll

Vogëlushi që u bë lojtar i madh në Kosovë, sot profesor!

Nga: K. Goca Më: 17 prill 2020 Në ora: 16:42
Vogëlushi që u bë lojtar i madh në Kosovë, sot profesor!

Shumë herë çuditen me veten e tyre se si ishin të vogël dhe më ëndrrat që kishin! 

Ky vogëlush që shihet në foto, sot është burrëruar, është profesor dhe goxha aktiv edhe në sport pas pensionimit nga loja aktive! 

Është Ismet Ferati, ish basketbollist dhe prej më të mirëve në periudhën e tij.

Image

“Momenti kur i pata than jo politikës në jetën time”, shkroi Ferati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat