Ish ylli i NBA preket nga COVID-19 - Bota Sot
Ish ylli i NBA preket nga COVID-19

Basketboll

Ish ylli i NBA preket nga COVID-19

Më: 29 prill 2020 Në ora: 18:54
Leandro Barbosa

Ish ylli i NBA, Leandro Barbosa, ka dalë pozitiv në testet për koronavirus.

Mediet e huaja raportojnë se Barbosa, i cili ka fituar një titull të kampionit në NBA në vitin 2015 me skuadrën e Golden State Warriors, është infektuar me COVID-19 së bashku me gruan e tij.

Raportohet se gruaja e tij Talita është shtatzënë, dhe gjendja e tyre shëndetësore është e mirë.

37 vjeçari Barbosa tani paraqitet për skuadrën Minas në Brazil.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat