Deklarata e fundit e yllit po...për lidhjen me sportistin - Bota Sot
Deklarata e fundit e yllit po...për lidhjen me sportistin

Basketboll

Deklarata e fundit e yllit po...për lidhjen me sportistin

Më: 5 maj 2020 Në ora: 15:45
Deklarata e fundit e yllit po...për lidhjen me sportistin

Në një intervistë për serialin "The Last Dance" në "Netflix" Carmen Eectra ka zbuluar detaje për lidhjen e saj me Dannis Rodman.

Kjo ka shkaktuar tani një 'egërsi' të vërtetë kërkimi në kanalet pornografike.

Lidhja mes Carmen Electra dhe Dennis Rodman ishte ishte ndjesi interesante për këtë të fundit.

Ish-modelja e Playboy pranon se i pëlqejnë djemtë e këqinj dhe Rodman ishte padyshim djalë i keq.

Tani, Electra ka zbuluar disa detaje për këtë lidhje duke thënë se kishin bërë seks në objektin e stërvitjeve të Chicago Bulls.

Këto deklarata kanë çmendur audiencën, teksa vetëm javën e kaluar, në ueb-sajtin pornografik 'PornHub', janë bërë 1.7 milionë kërkime për dyshen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat