Sportisti i njohur i Kosovës, kacavirret me kokë teposhtë në një pemë - Bota Sot
Sportisti i njohur i Kosovës, kacavirret me kokë teposhtë në një pemë

Basketboll

Sportisti i njohur i Kosovës, kacavirret me kokë teposhtë në një pemë

Nga: Kemajl Goca Më: 7 maj 2020 Në ora: 17:05
Sportisti i njohur i Kosovës, kacavirret me kokë teposhtë në një pemë

E do shumë natyrën! 

Në këtë kohë pandemie Fikret Shatri nuk ka lënë vend pa shkelur në rrethinën e Istogut, duke shëtitur nëpër male dhe pa bukuritë e rralla. 

Ai është kacavjerrë në një pemë, me kokë teposhtë dhe duke bërë edhe atraksione.  

“Polet ekstreme: ‘acari i çmendur dhe mrekullia e brisht’”, ka shkruar Shatri, ish basketbollist i shquar me vite në Sigal Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat