Masari i basketbollit, një emër që nuk harrohet! - Bota Sot
Masari i basketbollit, një emër që nuk harrohet!

Basketboll

Masari i basketbollit, një emër që nuk harrohet!

Nga: K. G. Më: 8 maj 2020 Në ora: 14:09
Masari i basketbollit, një emër që nuk harrohet!

Masar Nixha, ish-basketbollist, ish-trajner dhe profesor i basketbollit, një personalitet që nuk harrohet.

Një njeri që dha shumë për basketbollin para dhe pasluftës.

Ai sot u takua me Blerim Krasniqi, trajnerin e basketbollit.

“Pas dy muaj e gjysmë izolimi, u takuam me prof. e nderuar Dr.Masar Nixha. Ishte moment emocionues”, shkroi Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat