Brooklyn Nets pas Bradley Beal – duan të formojnë ‘treshen e madhe’

Basketboll

Brooklyn Nets pas Bradley Beal – duan të formojnë ‘treshen e madhe’

Më: 22 maj 2020 Në ora: 00:44
Brooklyn Nets pas Bradley Beal – duan të formojnë ‘treshen e madhe’

Skuadra e Brooklyn Nets është e interesuar për formimin e një ‘Big Three/Tresheje të madhe’.

Nets nuk kanë pasur sezonin më të mirë të mundshëm, ndoshta edhe si pasojë e dëmtimeve të emrave si Kevin Durant e Kyrie Irving.

Ata po mendojnë për një rikthim të furishëm në sezonin tjetër, dhe për këtë në planet e tyre kanë edhe një yll tjetër, që i takon Washington Wizards.

Stefan Bondy i ‘New York Daily News’ raporton se Nets janë pas Bradley Beal.

Ata duan të afrojnë edhe yllin e tretë në skuadër, për të luajtur krah Irving e Durant.

Me emra si Beal, Durant, Irving, Allen e LeVert, Brooklyn Nets do të ishin një nga skuadrat më të mira në konferencën lindore.

Mbetet të shihet nëse Nets do të arrijnë të transferojnë Bradley Beal. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat