Paçarada uron gazetën ‘Bota sot’: Informimi i drejtë, gjithnjë në kohë reale, korrektësia... - Bota Sot
Paçarada uron gazetën ‘Bota sot’: Informimi i drejtë, gjithnjë në kohë reale, korrektësia...

Basketboll

Paçarada uron gazetën ‘Bota sot’: Informimi i drejtë, gjithnjë në kohë reale, korrektësia...

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 13:21
Paçarada uron gazetën ‘Bota sot’: Informimi i drejtë, gjithnjë në kohë reale, korrektësia...

Ish basketbollisti, ish Komesari i Garave i Federatës së Basketbollit të Kosovës dhe ish sekretari i përgjithshëm i FBK-së, Nazmi Paçarada, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

“Informimi i drejtë, gjithnjë në kohë reale, korrektësia në pasqyrimin e ngjarjeve, përshkrimi i vërtetësisë të së kaluarës dhe të tashmes sportive, ju bënë të veçantë në punën tuaj për vite me radhë, andaj ju përgëzoj dhe inkurajoj që të vazhdoni si të tillë edhe për shumë vite. Urime dhe suksese!”, uron Paçarada.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat