Arben Bislimi: Ne si komunitet sportiv urojmë 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Arben Bislimi: Ne si komunitet sportiv urojmë 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Basketboll

Arben Bislimi: Ne si komunitet sportiv urojmë 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 00:37
Arben Bislimi: Ne si komunitet sportiv urojmë 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Ish basketbollisti i mirënjohur dhe ish volejbollisti, Arben Bislimi, aktualisht trajner i basketbollit, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

“Kur gazetaria kosovare në kohën e aparteidit në Kosovë ishte e rrezikuar edhe me jetë, ju me gazetën tuaj na mbanit të informuar për çdo ngjarje të ndodhur në Kosovë.

E ne si komunitet sportiv ju urojme punë të mbarë në vazhdimësi.

E për ju si gazetar sportiv urimet më të mira për ju dhe familjen tuaj. Urime 25 vjetori”, uron Bislimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat