Zion është kthyer në Orlando - Bota Sot
Zion është kthyer në Orlando

Basketboll

Zion është kthyer në Orlando

Më: 25 korrik 2020 Në ora: 11:39
Zion është kthyer në Orlando.

Zion është kthyer në Orlando.

Ditë më parë, ylli i New Orleans Pelicans, Zion Williamson, kishte lënë skuadrën e Pelicans në Orlando, pasi kishte probleme familjare.

Mbrëmë skuadra e Pelicans ka njoftuar se basketbollisti është kthyer në Orlando, transmeton lajmi.net.

Zion është karantinuar përsëri me skuadrën e tij dhe do të jetë gati për ndeshjet e mbeturatë sezonit.

Kujtojmë se rikthimi i tij është ndihmë e madhe për skuadrën, pasi ai është lojtari kryesor i Pelicans..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat