Krasniqi: Na la edhe ti Veton! - Bota Sot
Krasniqi: Na la edhe ti Veton!

Basketboll

Krasniqi: Na la edhe ti Veton!

Nga: K. G. Më: 2 gusht 2020 Në ora: 17:02
Krasniqi: Na la edhe ti Veton!

Trajneri i basketbollit Blerim Krasniqi është thellë i pikëlluar me vdekjen e ish kryetarit të klubit të basketbollit Prishtina, Veton Kajtazi. 

“Vështirë shumë vështirë të besoj! Na la edhe ti Veton (Toni)!

Një boem, një sportist, një gjek, një gjentlemen, një zotëri,me plotkuptimin e fjalës.

Toni, ti figurativisht me nuk gjendesh në mesin tonë, por veprat, kontributi, dhe sjelljet e tua do të mbesin gjithnjë në kujtesën tonë.

Prehu në paqe shoku im i jetës!”, shkruan Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat