Fillon paraqitja e klubeve për edicionin e ri - Bota Sot
Fillon paraqitja e klubeve për edicionin e ri

Basketboll

Fillon paraqitja e klubeve për edicionin e ri

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 10:58
Fillon paraqitja e klubeve për edicionin e ri

Fillon paraqitja e klubeve për edicionin e ri.

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) njofton të gjitha klubet se nga 1 gushti ka filluar paraqitja e klubeve në të dy konkurrencat, si dhe për kategoritë e reja për edicionin 2020-2021.

Afati i paraqitjes së klubeve për edicionin e ri do të vazhdojë deri më 20 gusht, kur është dita e fundit që klubet të regjistrohen, njofton FBK.

Klubet do të bëhen gati për fillimin e edicionit të ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat