"Kam shkuar me 2000 femra"/ Rrëfehet legjenda e NBA: Bëja s*ks dhe në fushën e stërvitjes - Bota Sot
"Kam shkuar me 2000 femra"/ Rrëfehet legjenda e NBA: Bëja s*ks dhe në fushën e stërvitjes

Basketboll

"Kam shkuar me 2000 femra"/ Rrëfehet legjenda e NBA: Bëja s*ks dhe në fushën e stërvitjes

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 19:24
Ai madje zbuloi se ka kryer marrëdhënie me vajzat edhe në qendrën stërvitore të ekipit Chicago Bulls.

Pasi mori pjesë në dokumentarin më nën zë të kohëve të fundit “The Last Dance” bashkë me legjendën Michael Jordan, basketbollisti dhe aktori Dennis Rodman, ka zbuluar disa të pathëna nga jeta e tij.

Ai ka rrëfyer për herë të parë varësinë që kishte nga seksi. Gjatë periudhës së kulmit të karrierës së tij në NBA, Rodman thotë se ka shkuar me mbi 2000 femra, mes të cilave 500 nuk ishin prostituta.

Ai madje zbuloi se ka kryer marrëdhënie me vajzat edhe në qendrën stërvitore të ekipit Chicago Bulls.

“Kam kryer marrëdhënie në të gjitha dhomat e Berto Center, madje dhe në palestër, në fushën e stërvitjes. Ishte një çmenduri, kur ta shohin ish-shokët e mi të ekipit do mendojnë se tersi i humbjeve paskam qenë unë,” tregoi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat