Tragjedi e madhe në Beograd, vdes lojtari amerikan në stërvitje! - Bota Sot
Tragjedi e madhe në Beograd, vdes lojtari amerikan në stërvitje!

Basketboll

Tragjedi e madhe në Beograd, vdes lojtari amerikan në stërvitje!

Nga: K.Goca Më: 7 gusht 2020 Në ora: 14:13
Tragjedi e madhe në Beograd, vdes lojtari amerikan në stërvitje!

Tragjedi e madhe në Beograd, vdes basketbollisti në stërvitje!, kështu shkruajnë mediat serbe.

Qendra nigeriane-amerikane Michael Ojo ndërroi jetë në stërvitje.

“Michael Ojo ndërroi jetë në moshën 27 vjeçare.
Ojo po stërvitej dhe ai derisa vraponte, u rrëzua në pistë. Ai u transportua në Qendrën e Urgjencës për ndihmë, por për fat të keq ai ndërroi jetë.

Ojo ndoqi Universitetin e Shtetit në Floridas, dhe filloi karrierën e tij evropiane në Serbi, më saktë në FMP në 2017. Ai kaloi dy sezonet e fundit në Cërvena Zvezdë”, shkruan ‘Kurir’. Shkaqet e vdekjes ende nuk dihen!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat