Thirrje e hapur për Doncic: Eja te Lakers!

Basketboll

Thirrje e hapur për Doncic: Eja te Lakers!

Më: 14 tetor 2020 Në ora: 14:38
LeBron dhe Doncic

Los Angeles Lakers fituan titullin e tyre të 17-të në NBA duke mposhtur Miami Heat në finale.

Lakers festuan titullin, por disa ditë më vonë disa nga gazetarët i bënë vetes pyetjet kur LeBron do të përfundojë karrierën e tij.

Përgjigja për këtë pyetje u dha nga legjendari Magic Johnson, i cili në fakt është një nga shkaktarët kryesorë që LeBron përfundoi në Lakers.

“Luka Doncic!”, tha një nga analistët amerikanë, Stephen A. Smith dhe Magic u përgjigj: “Po, po, më pëlqen – Luka duhet të vijë në Los Anxhelos”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat