Azemi, ndër më të dalluarit 

Basketboll

Azemi, ndër më të dalluarit 

Nga: K.G. Më: 15 tetor 2020 Në ora: 16:41
Azemi, ndër më të dalluarit 

Trepça nga Mitrovica e ka fituar takimin e parë me rezultat 76:54 kundër AS Prishtinës.

Basketbollisti Besnik Azemi, ishte më i dalluari te Trepça kundër AS Prishtinës.

Azemi shënoi 21 pikë, ka pasur gjashtë kërcime dhe dy asistime.

Trepça është shumë afër sigurimit të mbijetesës në elitën e basketbollit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat