Dardan Berisha vazhdon me Pejën

Basketboll

Dardan Berisha vazhdon me Pejën

Më: 16 tetor 2020 Në ora: 19:55
Dardan Berisha

Më i miri i Superligës së Kosovës ka vendosur për të ardhmen e tij.

Dardan Berisha ka vendosur që të vazhdojë bashkëpunimin me klubin e Pejës.

KB Peja ka njoftuar sot se basketbollisti kosovar ka nënshkruar rinovimin e kontratës.

Dali do të jetë me pejanët edhe për sezonin 2020/21.

Sot Peja ka njoftuar edhe për nënshkrimin me Amel Kuljuhovic dhe Sedin Karavdic.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat