KB Prishtina prezanton lojtarët për edicionin e ri

Basketboll

KB Prishtina prezanton lojtarët për edicionin e ri

Më: 18 tetor 2020 Në ora: 11:58
KB Prishtina prezanton lojtarët për edicionin e ri

Klubi i basketbollit Prishtina është i përgatitur maksimalisht për edicionin e ri dhe synojnë të luftojnë për pjesën e lartë të tabelës. 

Prishtina ka prezantuar edhe lojtarët që do të janë pjesë e këtij edicioni. 

Trajner Andin Rashica; kapiten Edmond Azemi, Atik Koshi; Altin Morina; Arian Memeti, Fisnik Rugova, Mërgim Jakupi, Dion Haxhosaj, Arbër Sinani, Meriton Ismaili, Muhamedali Janjeva, Eliot Peci, Albin Rexhepi, Don Polloshka, Arian Qallaku dhe Bledar Thaçi.

Edicioni i ri fillon në fund të muajt tetor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat