Lakers planifikojnë ‘treshen e ëndrrave’

Basketboll

Lakers planifikojnë ‘treshen e ëndrrave’

Më: 18 tetor 2020 Në ora: 23:13
Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers planifikojnë të bëjnë një treshe ëndrrash.

Sipas medieve amerikane, Lakers në periudhën e ardhshme do të përpiqen të krijojnë një treshe të madhe për sezonin e ardhshëm, përcjell lajmi.net. 

Përveç LeBron James dhe Anthony Davis, ekipi kërkon të forcohet me Chris Paul.

Paul është lidhur me Lakers për disa vite. Sidoqoftë, ai kurrë nuk e veshi fanellën e këtij klubi, kështu që përveç New Orleans ai gjithashtu luajti për Clippers, Houston dhe Oklahoma.

Por tani ai më në fund mund të përfundojë në Lakers.

Chris Paul ka mesatare prej 18.5 pikë dhe 9.5 asistime për ndeshje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat