Sfidat çerekfinale në Prizren

Basketboll

Sfidat çerekfinale në Prizren

Nga: K.G. Më: 22 tetor 2020 Në ora: 11:32
Sfidat çerekfinale në Prizren

Sonte zhvillohen dy ndeshjet tjera të çerekfinales së Superkupës së Kosovës në basketboll (meshkujt) dhe do të dihen katër gjysmëfinalistët. 

Kush do t'i bashkohet Rahovecit dhe Sigal Prishtinës, gjithçka do të dihet pas orës 21.00. 

Dy sfida drithëruese luhet në Prizren, Golden Eagle nga Theranda ndeshet me Ponte Prizrenin, duke filluar nga ora 17.00 dhe Peja - Bashkimi (19.30).

Dy ndeshje që pritet të janë me rivalitet dhe me një cilësi deri diku, secila skuadër kërkon gjysmëfinale. Mbrëmë u zhvilluan dy takime por ishin në cilësinë e dëshiruar. Dobët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat