Problem me zemër, largohet nga loja aktive

Basketboll

Problem me zemër, largohet nga loja aktive

Më: 15 prill 2021 Në ora: 18:01
Problem me zemër, largohet nga loja aktive

Ish basketbollisti i Blazers, Spurs dhe Brooklyn Nets, LaMarcus Aldridge, është penzionuar për shkak të problemeve me rrahjet e zemrës.

Aldridge së fundmi u transferua tek ekipi Brooklyn Nets, ku zhvilloi pesë ndeshje.

Ai është shatë herë pjesë e “NBA All Star”, 5 herë e ekipit më të mirë të sezonit dhe basketbollisti me më së shumti kërcime për ekipin Portland Trail Blazers.

Vetëm Lebron James dhe Carmelo Anthony kanë më shumë 2 pikësh të shënuar se Aldridge nga basketbollistët aktiv..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat