Diskutuan për ecurinë e garave në elitë dhe planet e këtij edicioni

Basketboll

Diskutuan për ecurinë e garave në elitë dhe planet e këtij edicioni

Më: 18 janar 2022 Në ora: 10:59
Diskutuan për ecurinë e garave në elitë dhe planet e këtij edicioni

Kryetari i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Arben Fetahu dhe Sekretarja e Përgjithshme e Federatës së Basketbollit të Kosovës, të hënën mbrëma janë takuar me përfaqësuesit e Klubeve të Art Motion Superligës së Kosovës në basketboll.

Ata diskutuan për ecurinë e garave në elitë dhe planet e këtij edicioni.

Stinori pranveror ka filluar vrullshëm në basketbollin e Kosovës, me ndeshje shumë interesante, kurse gjatë muajit Shkurt do të zhvillohet edhe Final 8 i Kupës së Kosovës

Fetahu dhe Dushku kanë shprehur përkrahjen e tyre për klubet, ndërsa të gjithë përfaqësuesit e klubeve janë zotuar për angazhimin e shtuar, që garat në elitë të kenë mbarëvajtje të mirë dhe të rritet cilësia në Art Motion Superligë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat