Kupa e Kosovës organizohet në Pejë

Basketboll

Kupa e Kosovës organizohet në Pejë

Më: 20 janar 2022 Në ora: 15:43
Kupa e Kosovës organizohet në Pejë

Kupa e Kosovës për vitin 2022 do të zhvillohet në Pejë nga data 9 shkurt deri me 13 shkurt, njofton KB Peja.

"Ky edicion i Kupës do të organizohet në kujtim dhe nderim te z. Agim Lluka si njëri nder themeluesit dhe financuesit e parë të KB Peja i cili pak kohë me parë nderoj jetë

Premtojmë spektakël, super organizim dhe show basketbollistik në folenë e Shqiponjave", shkruan në faqen e KB Peja.

Në fakt priten ndeshje mesatare në basketbollin e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat