Bashkimi me një mungesë kundër Prishtinës

Basketboll

Bashkimi me një mungesë kundër Prishtinës

Më: 23 janar 2022 Në ora: 15:34
Bashkimi me një mungesë kundër Prishtinës

Bashkimi nga Prizreni sot (17.00) do të përballet me një mungesë kundër Sigal Prishtinës, në ndeshjen e javës së 17-të të Superligës së Kosovës.

Prizrenasit konfirmojnë mungesën e basketbollistit Brandon Averette.

“Ekipit i është kthyer amerikani Julien Lewis, derisa përforcimi i fundit, Brandon Averette, do të mungojë për shkak të dokumentacionit. 

Ndeshja do të luhet pa shikues, sipas masave të reja anticovid”, njofton KB Bashkimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat