Prishtina angazhon edhe një lojtar - Bota Sot
Prishtina angazhon edhe një lojtar

Basketboll

Prishtina angazhon edhe një lojtar

Nga: K.G. Më: 8 gusht 2017 Në ora: 17:09
Websterk

Skuadra kampione e Kosovës, Sigal Prishtina, vazhdon me përforcime për edicionin e ri qoftë për Champions League po ashtu edhe për Ligën e Kosovës. Përforcimi i radhës është amerikani Seab Webster.

“Nga NCAA US në qytetin bardh e kaltër dhe me kupa shumë. Webster, i përzgjedhuri i përfaqësueses amerikane dhe me një mesatare prej 19 pikëve për ndeshje, në Prishtinë do të mbulojë pozitën 3-4”, bëhet e ditur nga klubi më i trofeshëm në vend, Sigal Prishtina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat