Fisi: Aty jam, me top të basketit! Eh, sikur ta kishte Kosova në Estoni! - Bota Sot
Fisi: Aty jam, me top të basketit! Eh, sikur ta kishte Kosova në Estoni!

Basketboll

Fisi: Aty jam, me top të basketit! Eh, sikur ta kishte Kosova në Estoni!

Nga: Kemajl Goca Më: 10 gusht 2017 Në ora: 12:11
Fisnik Ismajli

Deputeti i Republikës së Kosovës, Fisnik Ismajli, duket se është merakli i basketbollit, për faktin në një postim të shkurtër të tij përmend basketin.

Eh, sikur të ishte basketbollist, do t’i duhej shumë kombëtares së Kosovës, të paktën kundër Estonisë, sigurisht se do të ishte i pakalueshëm në mbrojtje e i fortë në trepikësha dhe do ta evitonte debaklin me 26 pikë (76:50)! “Aty jam, me top të basketit”, shkruan Fisi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat