Fisi Shpend Ahmetit: Gjuma mu, gjuma mu, paskan nisë me të ra... - Bota Sot
Fisi Shpend Ahmetit: Gjuma mu, gjuma mu, paskan nisë me të ra...

Basketboll

Fisi Shpend Ahmetit: Gjuma mu, gjuma mu, paskan nisë me të ra...

Nga: Kemajl Goca Më: 11 gusht 2017 Në ora: 15:28
Fisnik Ismajli duke luajtur me Shpend Ahmetin

Deputeti i Republikës së Kosovës, Fisnik Ismajli, shumë herë e ka humorin në pikën më të lartë, ashtu si di ai dhe pa dyshim se është i lindur edhe për shprehje bombastike e për të provokuar ndonjëherë armiqtë politikë.

Ai ka postuar në instagram një foto duke luajtur kundre Shpend Ahmetit, kryetarit të komunë së Prishtinës, Shpend Ahmeti. Madje Fisi paksa e ka ngacmuar me shprehje Kryetarin e Komunës së Prishtinës. Ja postimi i plotë i tij: “Shpend, gjuma mu, gjuma mu... edhe hej... paskan nisë me të ra flokët pak...".

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat