Maqedonia – Kosova, rezultat shokues pas çerekut të tretë - Bota Sot
Maqedonia – Kosova, rezultat shokues pas çerekut të tretë

Basketboll

Maqedonia – Kosova, rezultat shokues pas çerekut të tretë

Më: 12 gusht 2017 Në ora: 22:00
Basket

Ka përfunduar edhe çereku i tretë mes Kosovës dhe Maqedonisë, ku “Dardanët” po humbasin 63:54.

Kosova e nisi mirë ndeshjen, duke fituar 22:19 çerekun e parë, derisa e mbylli pjesën e parë 41:40. Por gjithçka ndryshoi në çerekun e tretë, ku po humbasin 63:54. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat