Një mediumi nga Lituania, kjo stërvitje la përshtypje shumë të çuditshme tek ta në Prishtinë - Bota Sot
Një mediumi nga Lituania, kjo stërvitje la përshtypje shumë të çuditshme tek ta në Prishtinë

Basketboll

E shtunë, 17 nëntor 2018

Një mediumi nga Lituania, kjo stërvitje la përshtypje shumë të çuditshme tek ta në Prishtinë

Më: 24 nëntor 2017 Në ora: 15:22
Ilustrim

Kombëtarja e Lituanisë mbajti stërvitjen e vetme në Prishtinë për ndeshjen kualifikuese për Kampionat Botëror,.

Ushtrimet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve ishin të pazakonta për ta, dhe sipas Delf, një mediumi nga Lituania, kjo stërvitje la përshtypje shumë të çuditshme tek ta, përcjell Klan Kosova. Pas përfundimit të ushtrimeve, delegacioni i kombëtares mysafire kërkoi nga organizatorët që ta pastrojnë parketin.

“Kushtet janë të njëjta për neve dhe për ta, por ne kërkuam që parketi të pastrohej”, tha duke qeshur Brazys.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test