Kështu duken ulëset e reja në plaestrën e sportit në Prishtinë - Bota Sot
Kështu duken ulëset e reja në plaestrën e sportit në Prishtinë

Basketboll

E martë, 23 tetor 2018

Kështu duken ulëset e reja në plaestrën e sportit në Prishtinë

Më: 24 nëntor 2017 Në ora: 17:33
Qendra e Rinisë dhe e Sportit në Prishtinë, me shtimin e ulëseve të reja

Qendra e Rinisë dhe e Sportit në Prishtinë, me shtimin e ulëseve të reja, ashtu si ka kërkuar asociacioni më i lartë botëror, FIBA, tani ka kapacitetin 2800 ulëse.

Gjithçka është në rregull dhe e gatshme për ndeshjen e sotme mes kombëtares së Kosovës dhe Lituanisë, e cila luhet në orën 19.00, në kuadër të grupit C të kualifikimeve për Kupën e Botës – “Kina 2018” në basketboll.

Kjo foto është publikuar nga Ibër Alaj, drejtor i Departamentit të Sportit të Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test