Njeriu më i gjatë në Kosovë, me profesorin! - Bota Sot
Njeriu më i gjatë në Kosovë, me profesorin!

Basketboll

E shtunë, 17 nëntor 2018

Njeriu më i gjatë në Kosovë, me profesorin!

Nga: Kemajl Goca Më: 16 janar 2018 Në ora: 19:30
Ferit Zekolli, e kush tjetër, shihet përkrah dr. Masar Nixhës, apo profesorit dhe trajnerit të mirënjohur Blerim Krasniqi.

Njeriu më i gjatë në Kosovë, Ferit Zekolli, e kush tjetër, shihet përkrah dr. Masar Nixhës, apo profesorit dhe trajnerit të mirënjohur Blerim Krasniqi.

Zekolli është i gjatë 212 centimetra dhe shumë herë kolegët e tij që janë shtatshkurtër, u duhet goxha punët të shikojnë përpjetë ose edhe të ecin rrugës me të, për faktin se njihet me hapa gjigant.

Fundja, Zekolli ka qenë ish basketbollist i dëshmuar, por kishte humbur betejën për t’u zgjedhur kryetar i Federatës së Basketbollit të Kosovës.  Zekolli ka pasur shumë batica dhe zbatica në jetë, por krenarë për karrierën e tij të bujshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test