Berisha në super formë, 20 pikë në fitoren e Nymburk - Bota Sot
Berisha në super formë, 20 pikë në fitoren e Nymburk

Basketboll

Berisha në super formë, 20 pikë në fitoren e Nymburk

Më: 25 janar 2018 Në ora: 23:49
Dardan Berisha

Dardan Berisha po vazhdon me formë fantastike te ekipi nga Çekia, Nymburk.

Kosovari luajti 17 minuta dhe realizoi 20 pikë dhe 4 asistime në fitoren e klubit të tij 100 me 69 kundër Geosan Kolin.

Ishi i Prishtinës para disa dite u fut edhe në formacionin e javës në Ligën e Kampionëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...