A do të ndodhë transferimi më bombastik ndonjëherë në NBA? - Bota Sot
A do të ndodhë transferimi më bombastik ndonjëherë në NBA?

Basketboll

E diel, 18 nëntor 2018

A do të ndodhë transferimi më bombastik ndonjëherë në NBA?

Më: 2 shkurt 2018 Në ora: 22:36
LeBron James

Mediat amerikane raportojnë se në verë mund të ndodhë blerja më e madhe basketbollistike.

LeBron James thuhet se mund të bëhet bashkë me yjet e Golden State Warriors. Për herë të parë, James i ka komentuar këto shkrime të cilat nuk i ka mohuar.

“Jam i fokusuar me Cleveland. Bisedat me skuadra të tjera nuk janë histori, pjesa tjetër e fshehtë e bisedës mund të jetë histori. Dua që të më pyetni aktualisht për Clevelandin dhe jo për skuadra të tjera” ka thënë James.

Mund ta paramendoni se si do të dukej një skuadër me Curryn, Thompson, Durant, Iguodala, Green e LeBron James.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test