Test i mirë - Bota Sot
Test i mirë

Basketboll

E enjte, 18 tetor 2018

Test i mirë

Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 15:48
Pamje nga ndeshja

Kryetrajneri Ibrahim Karabeg dhe ndihmësit e tij Lorik Kllokoqi dhe Gyltekim Selimi i kanë ftuar 14 basketbollistë për ndeshjen miqësore që do ta zhvillojnë të martën në Prizren.

Kjo ndeshje miqësore do të shërbejë për Kosovën U-15 për përgatitje sa më të mirë për turneun në Stamboll të Turqisë, i cili do të zhvillohet prej 12 deri më 16 shkurt në Stamboll të Turqisë.

Nisja për në Prizren do të bëhet të martën (06.02.2018) në ora 15:00 nga parkingu i madh prapa Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Lista për ndeshjen miqësorë në Prizren:

1. Don Polloshka 
2. Albin Berisha 
3. Fisnik Kraki 
4. Blend Mehana 
5. Drilon Shala 
6. Bledar Thaqi 
7. Shpat Mustafa 
8. Adrian Kika 
9. Genis Mati 
10. Enis Morina 
11. Renat Berisha 
12. Drinor Gashi 
13. Dion Sheqiri 
14. Endrit Haxhijakupi

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test