Spaçi: Ka ardhur koha për profesionalizëm - Bota Sot
Spaçi: Ka ardhur koha për profesionalizëm

Basketboll

Spaçi: Ka ardhur koha për profesionalizëm

Nga: Kemajl Goca Më: 8 mars 2018 Në ora: 18:51
Valentin Spaçi

Ish basketbollisti i mirënjohur prizrenas, Valentin Spaçi, ka thënë se ka ardhur koha pr profesionalizëm. “Edhe pse veç një Kupë e kam fituar me Klubin tim të zemrës, Bashkimin dhe kam fituar shumë tituj e kupa me klube tjera, të gjitha kanë një histori dhe momente të mira dhe të këqija në vete, ku edhe njeherësh i falënderoj për angazhimin tim në skuadrat e tyre. Por si kjo fanellë në këtë foto në asnjërën prej fanellave nuk jam ndier me komod se ky. Prandaj lutem për ditë të mira të klubit dhe djemve që përfaqësojnë këtë fanellë. Ka ardhur koha për profesionalizëm”, shkruan Spaçi.

Krejt në fund, edhe pse po hesht për të treguar, edhe pse po thotë se do të vijë koha kur do të flas.   Pse është larguar Valentini nga Bashkimi në heshtje edhe pse nuk don të deklarohet. Edhe vazhdimisht thotë se do të vije koha kur do të flas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test