Pacolli: Djelmoshat tanë fituan me plot meritë kundër përfaqësueses së Qipros - Bota Sot
Pacolli: Djelmoshat tanë fituan me plot meritë kundër përfaqësueses së Qipros

Basketboll

E enjte, 15 nëntor 2018

Pacolli: Djelmoshat tanë fituan me plot meritë kundër përfaqësueses së Qipros

Më: 29 korrik 2018 Në ora: 23:28
Behgjet Pacolli, ka uruar ekipin e Kosovës në fitoren në finale e Divizionit B të Evropës në Basketboll për fitoren ndaj Qipros.

Edhe ministri punëve të jashtme të Kosovës. Behgjet Pacolli, ka uruar ekipin e Kosovës në fitoren në finale e Divizionit B të Evropës në Basketboll për fitoren ndaj Qipros.

”Tani ata do të luajnë në Divizionin B. Të njëjtën e bëri sot Akili me medaljen e artë në Kampionatin e xhudos në Zagreb. Shumë krenar me të arriturat dhe angazhimin e tyre për #Kosovën. Kosova ka të ardhme të ndritur në sport dhe kjo po dëshmohet çdo ditë e më shumë. Urime #Kampionëve. “, ka shkruar ai në Facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test