I ka shokuar të gjithë duke dëgjuar këngën e këngëtarit famëkeq, i cili e bënë madhështor Drazha Mihajlloviqin - Bota Sot
I ka shokuar të gjithë duke dëgjuar këngën e këngëtarit famëkeq, i cili e bënë madhështor Drazha Mihajlloviqin

Basketboll

I ka shokuar të gjithë duke dëgjuar këngën e këngëtarit famëkeq, i cili e bënë madhështor Drazha Mihajlloviqin

Nga: K. Goca Më: 9 gusht 2018 Në ora: 19:00
I ka shokuar të gjithë duke dëgjuar këngën e këngëtarit famëkeq, i cili e bënë madhështor Drazha Mihajlloviqin

Lojtari më i mirë i basketbollit në Evropë, përfaqësuesi i Sllovenisë Luka Donçiç, ka irrituar shumë rrjete sociale në Bosnjë e Hercegovinë dhe Kroaci. Donçiç, siç raporton mediumi boshnjak sport avaz.ba, ka shpërndarë në instagram foton, duke e dëgjuar këngët e një këngëtari famëkeq nga Serbia, Boj Malog Knindza, një njeri që këndon hapur dhe ka urrejtje ndaj boshnjakëve dhe kroatëve.

Image

Basketbollisti, i ka shokuar të gjithë, duke dëgjuar këngën e këngëtarit famëkeq, i cili e bënë madhështor Drazha Mihajlloviqin. Drazha ka qenë çetnikë. Ky është skandal i madh i një sportistit dhe i turpshëm!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...