Nga “King James” prite shumë këtë sezon - Bota Sot
Nga “King James” prite shumë këtë sezon

Basketboll

Nga “King James” prite shumë këtë sezon

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 13:03
Nga “King James” prite shumë këtë sezon

Dita e shumëpritur erdhi. LeBron James ka zhvilluar stërvitjen e parë me skuadrën e Lakers, duke zbritur në parket me fanellën e ekipit kalifornian në Los Anxhelos. Ylli I NBA-së, që këtë sezon do të debutojë me Lakers, ka qenë në stërvitje së bashku me Kyle Kuzma dhe Brandon Ingram, dy lojtarë që kanë luajtur edhe sezonin e kaluar me Lakers.

Nga “King James” prite shumë këtë sezon, pasi Lakers synojnë zonën e play off-it, madje edhe më shumë. James do të mbajë fanellën me nr.23.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...