Kah ia ke mësy Kimete Haliti? - Bota Sot
Kah ia ke mësy Kimete Haliti?

Basketboll

Kah ia ke mësy Kimete Haliti?

Nga: Kemajl Goca Më: 15 gusht 2018 Në ora: 11:24
Kosova u-16

Kombëtarja U-16 e Kosovës prej 16 deri më 25 gusht do të merr pjesë në Kampionatin Evropian U-16, Divizioni B në basketboll, që do të mbahet në Podgoricë. Kombëtarja jonë ndeshjen e parë do ta luaj më Izraelin më 16 gusht me fillim nga ora 16:00. Kimete Haliti është trajnere dhe duket me komode se asnjëherë me parë.

A po siç e thërrasin disa nga shoqet vendase e qyteteve tjera (disa i ka përnjëmend shoqe e disa si fals që ia bëjnë rrafsh e disa për me humbë kohë), kah ia ke mësy Kimete Haliti? Kimete është e frymëzuar për fitore, por mbetet të shihet në praktikë se a do t’i buzëqesh fytyra për ndonjë fitore apo do të kthehet më e mrrolur se sa është nisur rrugës për kryeqytetin malazez!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...