Njëra në Kosovë, tjetra në Suedi, cila më e bukur? - Bota Sot
Njëra në Kosovë, tjetra në Suedi, cila më e bukur?

Basketboll

Njëra në Kosovë, tjetra në Suedi, cila më e bukur?

Nga: Kemajl Goca Më: 17 gusht 2018 Në ora: 18:18
Ulpiana që ka fustanin me ngjyrë si të gjelbër apo me fustan të kuq!

Basketbollistja Ulpiana Emra është një emër i dëshmuar në parket dhe me Bashkimin nga Prizreni, janë kampion të Kosovës. Ulpiana, krahas si basketbolliste e spikatur, njihet edhe me bukuri!

Ndërkaq, Adea Kastrati, ish basketbolliste e kombëtares së Kosovës U-18, aktualisht jeton dhe vepron në Suedi, një periudhë lojtare e Helsingborg-ut,  ka një talent të madh për lojën e koshit, por edhe njihet me bukuri. Disa herë në opinion , quhen edhe si të bukurat e basketbollit. Në fakt, cila është më e bukur: Ulpiana që ka fustanin me ngjyrë si të gjelbër apo Adea me fustan të kuq!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...