Zyrtare: Dardan Berisha rikthehet te Prishtina - Bota Sot
Zyrtare: Dardan Berisha rikthehet te Prishtina

Basketboll

Zyrtare: Dardan Berisha rikthehet te Prishtina

Më: 1 shtator 2018 Në ora: 11:19
Dardan Berisha

Basketbollisti më i mirë shqiptar, Dardan Berisha, është rikthyer në shtëpinë e kampionëve, në klubin e tij të sukseseve, KB Prishtina.

Dardani pasi që shkëlqeu në Çeki duke fituar titullin dhe kupën me skuadrën CEZ Nymburk, radhën e ka të shkëlqejë përsëri tek Prishtina, ku me ardhjen e tij do të jemi një ekip më i kompletuar, i gatshëm për sfidat europiane që na presin, si i vetmi klub shqiptar pjesëmarrës në arenën ndërkombëtare.

Me Dardan Berishan  dhe përforcimet tjera Prishtina aspiron shumë më shumë këtë sezon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...