Lista përfundimtare e Kosovës kundër Maqedonisë - Bota Sot
Lista përfundimtare e Kosovës kundër Maqedonisë

Basketboll

Lista përfundimtare e Kosovës kundër Maqedonisë

Nga: K. Goca Më: 11 shtator 2018 Në ora: 15:45
Lista përfundimtare e Kosovës kundër Maqedonisë

Federata e Basketbollit e Kosovës bëri të ditur listën e basketbollistëve të Kosovës që do të paraqiten kundër Maqedonisë, në ndeshjen që luhet me 13 shtator në orën 20.30 në Qendrën e Rinisë dhe të Sportit në Prishtinë, në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian.

Lista e lojtarëve të cilët do të paraqiten në ndeshje kundër Maqedonisë më 13.09.2018:

1. Mirza Ahmetbashiç

2. Erjon Kastrati

3. Dardan Berisha

4. Leonard Mekaj

5. Valon Bunjaku

6. Scott Bamforth

7. Rron Ukaj

8. Ergin Grosha

9. Lis Shoshi

10. Fisnik Rugova

11. Alban Veseli

12. Gëzim Morina

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...