Xhoxhaj kundër Porozovs

Boksi

Xhoxhaj kundër Porozovs

Më: 8 mars 2019 Në ora: 11:17
Xhoxhaj kundër Porozovs

Boksieri me prejardhje nga Kosova por që jeton dhe vepron në Zvicër, Labinot Xhoxhaj më 23 mars ka caktuar ndeshjen e tij të ardhshme, kurse e njëjta do të zhvillohet në Horgen të Curihut kurse kundërshtar do jetë Reinis Porozovs nga Lituania. “Ju ftojmë që të merrni pjesë në përkrahjen e Labinotit ku shpresojmë që edhe kësaj radhe Labinoti të përmbyll meqin me fitore dhe te numërojmë triumfin e 11-të në boksin profesionist. Përkrahja dhe mbështetja për një sportist është shumë e rëndësishme andaj ejani të përkrahim Labinotin”, apelon menaxheri i tij, Muharrem Gjocaj nëpërmjet “ArenaRing”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat