Aziz Salihu befason me një foto emocionuese! - Bota Sot
Aziz Salihu befason me një foto emocionuese!

Boksi

Aziz Salihu befason me një foto emocionuese!

Nga: Kemajl Goca Më: 28 prill 2019 Në ora: 19:20
Aziz Salihu befason me një foto emocionuese!

Ish boksieri i mirënjohur Aziz Salihu ka befasuar me një fotografi emocionuese. Salihu ka postuar fotografinë me të ndjerin Anton Çeta i cili ka dhënë shumë për çështjen kombëtare dhe ka pajtuar me mijëra familje shqiptare në fillim të viteve të 90-ta. 
“Me njeriun e pajtimeve, Anton Çeta”, shkruan Salihu, fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat