Fjalë të fëlliqura të djalit të Arkanit, ja çfarë i kërkon Mazrekajt - Bota Sot
Fjalë të fëlliqura të djalit të Arkanit, ja çfarë i kërkon Mazrekajt

Boksi

Fjalë të fëlliqura të djalit të Arkanit, ja çfarë i kërkon Mazrekajt

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 16:08
Velko dhe Ceca

Ka ditë që ka filluar lufta me deklarata mes boksierëve, Petrit Mazrekajt të Republikës së Kosovës dhe Velko Razhnjatoviq, djalit të kriminelit Arkan, Zhelko.  

Ai ka përdorur fjalë të fëlliqura në një medium serb, duke thënë se: “Unë nuk e kam ditur se ai ekziston derisa nuk filloi të flasë gjithfarë gjepurash në ato gazetat e tyre. Unë do të kisha dashur që ai të vijë këtu edhe t’i konfirmojë ato që i ka thënë.

Le të bëhet ‘shmeker” dhe le të vijë. Ata duhet t’ia dërgojnë një ofertë zyrtare menaxherit tim Luka Popoviq, në këtë mënyrë ata janë vetëm si disa gra dhe gjyshe që pinë kafe e që lehin si disa qenë endacakë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...